Hakkımızda

2000 yılında faaliyete başlamış olan firmamız konusunda uzman kadrosu ve güncel teknolojik imkanlarımızla sektörün önde gelen reklam ajansları arasında yer almaktadır. Hürriyet, Sabah, Star, Posta, Akşam,Vatan, Milliyet, Türkiye, Vakit, Zaman,Yeni Şafak başta olmak üzere bütün gazete ve dergilere ilan ve reklam alınmaktadır. Basında yer almasını istediğiniz ilan, reklam ve tanıtımlarınızı eksiksiz gerçekleştirecek güçteki kadromuz ve modern teknik imkânlarımızı kullanarak yaptığımız çalışmalar başarıyla devam etmektedir. 


Tasarım ve dizgi çalışmalarımızın tümü ajansımızda hazırlanarak Konusunda uzman personelimiz ve teknolojik imkanlarımızla, elektronik ortamda hatasız ve en kısa zamanda gazete ve dergilere ulaştırmaktayız. Böylece sorunsuz ve hızlı bir şekilde her türlü seri ilan, ilan, reklam ve tanıtım projenizi sonuç alabileceğiniz bir biçimde ortaya çıkarmaktayız.

“Müşteri memnuniyeti ve en iyi hizmet anlayışıyla hızla büyümekte olan ajansımız okuyucu ile ilan vereni en doğru adreste buluşturmaktadır.